2016-05-23 09:20
Nowe terminy naszych wyjazdów oraz "Czarnobyl - Wstęp Wzbroniony" w TVN!
« wróć
Dawno się nie odzywaliśmy!

Dużo czasu spędzamy na Ukrainie, a kiedy jesteśmy w Polsce, staramy się nadrabiać zaległości w docierających do nas e-mailach.
Do czasu zmiany naszej strony internetowej, nad czym pracujemy, aktywną komunikację przenieśliśmy na facebooka. (Polubcie nas!)
 
6-go listopada tego roku, jeżeli nie będzie opóźnień, rozpocznie się operacja nasunięcia nowego sarkofagu, na starą konstrukcję nad blokiem reaktora nr 4 Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej.
Znany na całym świecie widok, stanie się już tylko wspomnieniem uwiecznionym na fotografiach i można powiedzieć, że Strefa wykluczenia już nie będzie taka sama.

Zanim to się stanie, zapraszamy Was na jedną z naszych wypraw.
Po raz ostatni macie okazję zobaczyć symbol wydarzenia, które 30 lat temu w jakiś sposób zmieniło życie każdego z nas.
Wszystkie terminy dostępne są tutaj.

Do zobaczenia w Zonie jest dużo i naszym zdaniem najlepiej pojechać tam na 3 dni, aby na spokojnie wszystko zobaczyć. 
W tym roku postanowiliśmy jednak ponownie zaoferować 2-dniowe wyprawy do Czarnobyla dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na dłuższy wyjazd, a chcieliby zobaczyć jak najwięcej.
Na stronie znajdziecie też wyjazd 4-dniowy.

Jeżeli chcielibyście zaproponować jeszcze jakiś termin lub zmodyfikować którąś z wypraw, czekamy na Waszą wiadomość.
Możecie też dołączyć do nas już na Ukrainie.
Zależy nam, żeby pokazać Wam jak najwięcej, dlatego przy organizacji naszych wyjazdów jesteśmy elastyczni.

Pamiętajcie, że u nas nie ma żadnych dodatkowych opłat za to, co proponujemy w programie. Nie musimy stosować sztuczek, żeby zachęcić Was do wyjazdu z nami.

Jeżeli jeszcze nie widzieliście, zachęcamy do obejrzenia filmu "Czarnobyl - Wstęp Wzbroniony", który pomagaliśmy realizować w ubiegłym roku.
Aby przekazać widzom sprawdzone informacje, ekipa przygotowywała się do zdjęć kilka miesięcy. Film nie stara się zainteresować widza przez straszenie i szukanie sensacji tam, gdzie już jej nie ma. Pokazuje dzisiejszy Czarnobyl, najwierniej jak się dało.
Nasz przewodnik Siergiej Akulinin, pracownik elektrowni i późniejszy likwidator skutków awarii w Czarnobylu, w ciągu ostatnich 30 lat pomagał w realizacji wielu filmów o Strefie. Po premierze w siedzibie TVN powiedział, że ten dokument jest najlepszą produkcją, przy której współpracował.
 
Film możecie zobaczyć w głównym TVN, w poniedziałek 30 maja, o godz. 20:55.
Zapowiedź znajdziecie tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących Czarnobyla i naszych wypraw, służymy wsparciem drogą mailową lub pod numerem telefonu 666 22 44 33. 
Bardzo chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Pozdrawiamy,
strefazero.org
Mailing Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj adres email: 

StrefaZero.org © 2008-2015
Hosting: Hostname.pl