2014-09-05 11:14
Status październikowego wyjazdu [zaktualizowane]
« wróć Mamy już dużą grupę zdecydowanych do wyjazdu i czekamy na kolejnych zainteresowanych uczestnictwem w naszej wyprawie w terminie 6-13 października.

Konflikt rosyjsko-ukraiński zniechęca do podróży, ale tam dokąd się wybieramy jest bezpiecznie. Walki toczą się minimum 700 km od Kijowa i ani na trasie naszego przejazdu na Ukrainę, ani w czasie pobytu w tym kraju, na dzień dzisiejszy nic nam nie zagraża. 
Zapewniamy, że nie decydowali się byśmy na wyjazd gdyby było inaczej. 

Podczas konfliktu ukraińsko-rosyjskiego byliśmy w Czarnobylu trzykrotnie. Dr Rabiński w przyszłym tygodniu leci na międzynarodową konferencję naukową fizyków plazmy do Charkowa (wschodnia Ukraina). Polski konsul na miejscu oraz organizatorzy konferencji potwierdzają, że w mieście jest bezpiecznie.

Poważnie uważamy, że nie ma się czego bać. Nasza październikowa wyprawa będzie udanym i niezapomnianym wyjazdem. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału.

Czas w Zonie został wzbogacony o nowe miejsca, których nie dalibyśmy rady odwiedzić przez dwa dni pobytu w Strefie. Niektóre (jak np. V blok elektrowni) odwiedzimy pierwszy raz od kilku lat.  Wszystko wskazuje też na to, że jako jedyni dostaniemy się w tym czasie na składowisko sprzętu w Burakówce.
Czas spędzony w Zonie będzie bardzo intensywny i w te trzy dni zobaczycie więcej, niż z kimś innym przez cztery. 

Wyczerpujące informacje na temat programu, ceny oraz warunków znajdziecie »tutaj«.[AKTUALIZACJA 2014-09-08 13:40] 

Aby pojechać z nami, musicie podać swoje pełne dane przez »ten formularz«.

Tylko na tej podstawie wiemy, ilu mamy faktycznie chętnych do wyjazdu i na tej podstawie podejmujemy odpowiednie decyzje dotyczące wyprawy.

Wielu zainteresowanych czeka ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. Pamiętajcie, że nie jesteśmy biurem podróży i dla nas priorytetem jest dobra komunikacja.
Brak kontaktu traktujemy jako brak zainteresowania wyjazdem. Jeżeli macie znajomych, którzy chcą jechać, dajcie im znać o zapisach. 
Jeśli coś musi być załatwione zanim się zapiszecie (zmiana osobistych planów/urlop/paszport itp.), dajcie nam znać.

Możemy pomóc w przyspieszeniu wydania paszportu (jeżeli go nie macie). Tylko nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. 

Jesteśmy świadomi, że październikowy termin wyprawy nie wszystkim pasuje i pewnych przeszkód na drodze do uczestnictwa w wyjeździe nie da się obejść.
Jeżeli z powodu późnego informowania o naszych planach wyjazdowych (i odpisywania na e-maile), nie udało Wam się dostosować planów i przez to jesteście zmuszeni odłożyć wyprawę na kolejny rok, szczerze przepraszamy.
Jak informowaliśmy, jesień to ostatni raz, kiedy organizujemy naszą wyprawę w starym stylu. Podobnie jak w 2012 roku (kiedy planowaliśmy z tym skończyć) zaczyna brakować nam mocy. Musimy zrobić "maszyny stop" i wszystko przemyśleć. Czasowo nie ogarniamy naszego hobby.

Tych, którzy jednak mogą zmienić swoje plany zachęcamy, aby nie odkładali wyjazdu na kolejny rok. W najbliższej wyprawie weźmie udział kilka osób, które już wcześniej były z nami w Zonie (niektóre 3 i więcej razy). One potwierdzą Wam, że nie warto odkładać wyjazdu w czasie. Można napisać kilka zdań dlaczego, ale argumentowanie słowne i tak nie zrobi tego, co zobaczycie w Strefie na własne oczy. 
Druga, najczęściej słyszana przez nas, wypowiedź uczestników po zakończonej wyprawie to "szkoda, że zdecydowałem/am się na wyjazd tak późno". 

Dajemy z siebie wszystko, aby październikowa wyprawa doszła do skutku i była niezapomnianym przeżyciem. 
Czekamy na Twój feedback.

W przypadku pytań, zachęcamy do skorzystania z zakładki KONTAKT.
Mailing Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj adres email: 

StrefaZero.org © 2008-2015
Hosting: Hostname.pl