2014-07-22 09:21
Wyprawa do Czarnobyla w drugiej połowie 2014 r. [zaktualizowane]
« wróć
W drugiej połowie tego roku przymierzamy się do dwóch wypraw:
1) na przełomie sierpnia i września
2) na przełomie września i października

Chcielibyśmy ponownie poznać Wasze preferencje odnośnie terminu oraz programu. Uzyskane informacje pozwolą nam na lepsze dopasowanie wyprawy do Waszych oczekiwań.

Link do formularza-ankiety znajdziecie >>tutaj<<

Uwaga! 
To nie jest formularz rejestracyjny na wyprawę i nie zobowiązuje do wyjazdu z nami. O szczegółach wyjazdu poinformujemy w indywidualnej korespondencji i wtedy będziecie mogli podjąć decyzję, czy chcecie jechać.

Na wypełnienie formularza przez osoby zainteresowane wyprawą na przełomie sierpnia i września czekamy do 29 lipca. Tego dnia na podstawie Waszych odpowiedzi podejmiemy decyzje organizacyjne i konkrety dotyczące wyjazdu pojawią się na naszej stronie.

Sens wyprawy
Jednym z atutów naszych wypraw jest swobodna eksploracja Prypeci. Z wyłączeniem tygodnia 25-31 sierpnia (może być tłok) terminy wybraliśmy tak, aby nie pokrywały się z innymi grupami wizytującymi Zonę.
Dodatkowo w strefie wykluczenia planujemy odwiedzić kilka miejsc, w których przez ostatnie 8 lat jeszcze nie byliśmy.

Bezpieczeństwo wyjazdu
Strefa wykluczenia jest oddalona minimum 500 km od niepokojących wydarzeń na wschodzie Ukrainy i naszemu bezpieczeństwu w czasie wyprawy nic nie zagraża. Cały czas mamy kontakt z naszym ukraińskim przewodnikiem i przekazuje on nam informacje na ten temat z pierwszej ręki. Monitorujemy rozwój wydarzeń i stosownie do sytuacji będziemy podejmowali odpowiednie działania. Bezpieczeństwo podczas wyjazdu jest naszym priorytetem

Poprzednim razem duża liczba osób wypełniających formularz, nie przełożyła się na zapisy na wyprawę. Tym razem postaramy się lepiej rozpoznać Wasze intencje.

[AKTUALIZACJA, 31.07.2014]
Cały czas pojawiają się nowe rekordy w odpowiedzi na naszą ankietę.
Koniec września, początek października i październik/listopad cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem.

Po dłuższej chwili zastanowienia, nie będziemy robili przymiarki do wyjazdu na przełomie sierpnia i września. Kierując się doświadczeniem myślimy, że może to być za wcześnie (w kontekście Waszych innych wakacyjnych planów) i dużo osób deklarujących te daty i tak ostatecznie wybierze wrzesień/październik.

Zainteresowanych, którym pasował tylko sierpień/wrzesień jest naprawdę niewiele i mamy nadzieję, że jednak uda Wam się zmienić plany, oczywiście jeżeli chcielibyście zobaczyć Zonę razem z nami.
Nie jesteśmy biurem podróży, więc wyjeżdżamy tylko kiedy jest zainteresowanie. We wspomnianym terminie jest Was zdecydowanie za mało.

Jeszcze kilka dni poczekamy na nowych wypełniających ankietę. Głównie chodzi nam o zadanie na temat 2/3 dni w Zonie oraz Kijowa.

O datach oraz konkretnym programie, poza informacją na naszej stronie, poinformujemy oczywiście niezwłocznie w indywidualnej korespondencji.

Postaramy się szybko odpowiedzieć na pytania lub sugestie wpisywane do formularza. 

Dziękujemy za czytanie,
strefazero.org
Mailing Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj adres email: 

StrefaZero.org © 2008-2015
Hosting: Hostname.pl